Бактеріологічна лабораторія

Бактеріологічна лабораторія
Бактеріологічну лабораторію було відкрито у 1993 році.  Даний підрозділ було створено для забезпечення лікувального закладу бактеріологічними обстеженнями пацієнтів ( вагітних жінок, жінок гінекологічного профілю, новонароджених дітей ) та дослідженнями з контролю за санітарно-епідеміологічним станом пологового будинку.

Роботу лабораторії забезпечують 3 лікаря-бактеріолога, 3 фельдшера-лаборанта та 2 молодших медичних сестер. З 2008 р. – очолює колектив бактеріологічної лабораторії Соколовська Інна Анатоліівна, лікар І категорії.

У липні 2015 р. у бактеріологічній лабораторії пологового будинку №2 було виконано капітальний ремонт усіх приміщень, завдяки чому дана структура була приведена у відповідність до вимог правил влаштування і безпеки роботи в лабораторіях мікробіологічного профілю.

На даний час лабораторія повністю забезпечена лабораторним обладнанням, хімічними реактивами та посудом, що дозволяє проводити у повному обсязі бактеріологічні обстеження у відповідності до нормативно-базової документації МОЗ України.