Гінекологічне відділення

Тел. 7-19-80

Гінекологічне відділення
Гінекологічне відділення розпочало свою роботу в структурі пологового будинку в 1988 році. В 2009 році  на базі гінекологічного відділення створено блок мінімальноінвазивних ендоскопічних технологій.
На даний момент у відділенні  розгорнуто 40 ліжок

З 2011 року відділенням завідує  лікар вищої категорії к.м.н. Куріцина Світлана Альбертівна.

У відділенні  працює троє лікарів акушерів – гінекологів, двоє з них з вищою кваліфікаційною категорією. 14 медичних сестер гінекологічного відділення мають вищу або першу кваліфікаційну категорію.

Щороку у відділенні отримують лікування біля 2 тисяч пацієнтів, проводиться близько 1300  гінекологічних операцій з яких  біля 400 втручань проводяться лапаратомним та лапараскопічним доступом. Протягом останніх 5 років до  40%  оперативних втручань виконується лапароскопічно, що дозволило зменшити тривалість післяопераційного перебування хворих в стаціонарі, та період їх непрацездатності.

У відділенні  постійно  впроваджуються новітні методи лікування, сучасні оперативні технології, покращується матеріально – технічна база.

Завдяки старанням персоналу та з допомогою благодійників створено належні умови для комфортного перебування хворих у відділенні.