Друге акушерське відділення

( телефон 7-19-79)

Друге акушерське відділення
Друге акушерське відділення  функціонує в складі МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2»  з 1988 року ,та до 2007 року виконувало функції обсерваційного акушерського відділення.

З 2014 року відділення очолює лікар вищої кваліфікаційної категорії Довган В.Ю.

Роботу відділення забезпечують 4 лікарів акушер-гінекологів які працюють згідно графіку ротації ,13 акушерок, з яких  9 з вищою кваліфікаційною категорією та  14 молодших медичних сестер. У структурі відділення функціонує  20 ліжок сумісного перебування матері і дитини, 3 індивідуальних пологових зали та 1 пологовий зал сімейного типу.  Щороку у відділенні відбувається  в середньому від 1000 до 1200 пологів.

Після здобуття лікувальним закладом статусу «Лікарня доброзичлива до дитини» та в співпраці з проектом «Здоров”я  матері та дитини», запровадження сучасних перинатальних технологій у відділенні, частка сімейних та партнерських пологів  досягла 85-90%, що позитивно відображується на психологічному стані роділь. У відділенні забезпечені умови для спільного перебування матері та дитини. В  сімейному пологовому залі умови наближені до домашніх, що нівелює негативні  лікарняні впливи.    Санітарно-епідемічний режим у відділення забезпечується постійним бактеріологічним моніторингом, використанням сучасних дезінфікуючих засобів та дотриманням циклічності використання  індивідуальних пологових  залів та палат сумісного перебування матері і дитини.

Щорічно за рахунок залучених коштів  покращуються  умови перебування пацієнтів у відділенні.