Клініко – діагностична лабораторія

 

Клінічний відділ клініко – діагностичної лабораторії почав своє існування  01.04.1988 року.  З 19.09.1988 року  лабораторію очолює Тодосюк Орися Василівна. На даний час роботу лабораторії забезпечують 4 лікаря – лаборанта та 6  лаборантів із середньою спеціальною освітою.

Основним завданням клінічного відділу лабораторії є проведення гематологічних, загально – клінічних, імунологічних, цитологічних досліджень для всіх підрозділів пологового будинку. Цитологічний відділ створений в червні 2006 року у відповідності з планом розвитку лабораторної служби пологового будинку.

Лабораторія атестована в 2012 році, свідоцтво про реєстрацію № 002812 терміном на 5 років, яке засвідчує, що клініко – діагностична лабораторія МКМУ «Клінічний пологовий будинок № 2» відповідає критеріям атестації і атестована на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду галузі охорони здоров’я.

Відділ має надійну систему контролю. Щорічно клінічний відділ приймає участь у Програмі міжлабораторних порівнянь результатів вимірювання «Гематологія – автоматичний підрахунок клітин крові». Загальна оцінка точності результатів вимірювань в лабораторії в 2015 році становить 100% задовільних результатів (із 16 виконаних).

Відділ оснащений сучасним лабораторним обладнанням, що дозволяє проводити всі необхідні обстеження для вагітних, новонароджених та гінекологічних хворих у відповідності до регламентуючих наказів.