СПИСОК

ЛІКАРСЬКОГО ПЕРСОНАЛУ МКМУ «КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2»

 

№ П/П П.І.Б. Посада Робочий телефон
Загально-лікарняний персонал
1. Куріцин Альберт Вікторович Головний лікар 57-39-22
2. Ткачик Світлана Ярославівна Заступник головного лікаря з медичної частини 51-38-39
3. Батюкевич Тетяна Іванівна Лікар-статистик 57-39-22
4. Вірста Ірина Федорівна Лікар-терапевт 53-19-78
Жіноча консультація
1. Федорова Наталія Петрівна Завідувач жіночою консультацією 53-39-30
9. Боднар Тамара Миколаївна Лікар акушер-гінеколог 51-19-75
21. Боярчук Ірина Федорівна Лікар акушер-гінеколог
10. Галатяк Ірина Борисівна Лікар акушер-гінеколог
7. Гижка Еріка Петрівна Лікар акушер-гінеколог
6. Гнатюк Олена Миколаївна Лікар акушер-гінеколог
5. Данько Людмила Несторівна Лікар акушер-гінеколог
8. Дорош Лариса Іванівна Лікар акушер-гінеколог
11. Жарюк Галина Миколаївна Лікар акушер-гінеколог
15. Кікіріца Світлана Аврелівна Лікар акушер-гінеколог
12. Лавренчук Тетяна Олександрівна Лікар акушер-гінеколог
14. Лека Юлія Дмитрівна Лікар акушер-гінеколог
23. Маник Василь Іванович Лікар-стоматолог
3. Олійник Людмила Дмитрівна Лікар акушер-гінеколог
18. Оренчук Василь Степанович Лікар акушер-гінеколог
2. Паскар Ірина Анатоліївна Лікар акушер-гінеколог
13. Пастерук Тетяна Іванівна Лікар акушер-гінеколог
24. Пентескул Зоя Ярославівна Лікар-терапевт
16. Пентескул Олена Іванівна Лікар акушер-гінеколог
19. Федів Віра Модестівна Лікар акушер-гінеколог
17. Фесенко Оксана Вікторівна Лікар акушер-гінеколог
22. Цар Лілія Миколаївна Лікар акушер-гінеколог
4. Цуркан Оксана Петрівна Лікар акушер-гінеколог
20. Шепелько Людмила Федорівна Лікар акушер-гінеколог
Відділення денного стаціонару з блоком антенатальної охорони плоду
1. Бурденюк Марія Іванівна  Завідувач відділенням
2. Репецька Оксана Василівна Лікар акушер-гінеколог
3. Захлівняк Тетяна Володимирівна Лікар акушер-гінеколог
4. Ватаманюк Лілія Юріївна Лікар УЗД
5. Ротар Леся Василівна Лікар УЗД
6. Попович Роксолана Миколаївна Лікар УЗД
І акушерське відділення
1. Маник Іван Васильович Завідувач відділенням 51-19-75
2. Сорохан Майя Василівна Лікар акушер-гінеколог
3. Ширманова Наталія Анатоліївна Лікар акушер-гінеколог
4. Круглик Володимир Климович Лікар акушер-гінеколог
5. Варвус Едуард Вікторович Лікар акушер-гінеколог
6. Гуменна Катерина Юріївна Лікар акушер-гінеколог
ІІ акушерське відділення
1. Довган Вячеслав Юрійович Завідувач відділенням 57-19-79
2. Пастерук Ігор Петрович Лікар акушер-гінеколог
3. Потокі Едуард Людвігович Лікар акушер-гінеколог
4. Савка Ольга Аврелівна Лікар акушер-гінеколог
Відділення патології вагітності
1. Варвус Віктор Анатолійович Завідувач відділенням 53-19-78
2. Зюкова Людмила Юріївна Лікар акушер-гінеколог
3. Кудла Тетяна Арсентіївна Лікар акушер-гінеколог
4. Коцюбинський Володимир Григорович Лікар акушер-гінеколог
5. Колесник Наталія Олександрівна Лікар акушер-гінеколог
Гінекологічне відділення з блоком ендоскопічних та мінімально інвазивних технологій
1. Куріцина Світлана Альбертівна Завідувач відділенням 57-19-80
2. Корчак Віра Дмитрівна Лікар акушер-гінеколог
3. Прядко Ольга Володимирівна Лікар акушер-гінеколог
Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії
1. Новосад Галина Михайлівна Завідувач відділенням 7-37-77
2. Іванків Богдан Романович Лікар-анестезіолог
3. Лукащук Сільвестр Васильович Лікар-анестезіолог
4. Кузьмін Сергій Юрійович Лікар-анестезіолог
5. Мальованчук Святослав Михайлович Лікар-анестезіолог
6. Регульський Денис Ігорович Лікар-анестезіолог
7. Роїк Максим Іванович Лікар-анестезіолог
8. Піц Валентина Іванівна Лікар-анестезіолог
9. Васюк Денис Олександрович Лікар-анестезіолог
10 Пньова Оксана Штефанівна Лікар-лаборант
Відділення інтенсивної терапії новонароджених
1. Агафонова Людмила Вікторівна Завідувач відділенням 52-19-76
2. Марандюк Павло Сергійович Лікар- анестезіолог (дитячий)
3. Прокопчук Олена Василівна Лікар- анестезіолог (дитячий)
4. Бабінцева Анастасія Геннадіївна Лікар-неонатолог
Відділення неонатального догляду
1. Пісьменна Лариса Яківна Завідувач відділенням 52-19-76
2. Бурдейна Тетяна Василівна Лікар-неонатолог
3. Бойко Жанна Василівна Лікар-неонатолог
4. Шелігацька Оксана Петрівна Лікар-неонатолог
5. Аршинська Людмила Володимирівна Лікар-неонатолог
6. Нікорич Світлана Іванівна Лікар-неонатолог
7. Кулик Тетяна Петрівна Лікар-неонатолог
Клініко-діагностична лабораторія
1. Тодосюк Орися Василівна Завідувач лабораторією
2. Литвинчук Ірина Андріївна Лікар-лаборант
3. Сорохан Юлія Миколаївна Лікар-лаборант
Відділення трансфузіології
1. Бабінцев Геннадій Григорович Завідувач відділенням
Бактеріологічна лабораторія
1. Соколовська Інна Анатоліївна Завідувач лабораторією 57-19-80
2. Амарій Надія Михайлівна Лікар-бактеріолог
3. Керстюк Оксана Миколаївна Бактеріолог
Відділення на спецкоштах
1. Хасаян Олег Володимирович Завідувач відділенням
2. Бойко Геннадій Анатолійович Лікар акушер-гінеколог