ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ

Тел. 7-37-76

Відділення анестезіології

        Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії було створено у січні 1990 року на базі анестезіологічного поста, який забезпечував роботу пологового будинку з моменту відкриття.

         З 2008 р. відділення очолює лікар вищої категорії, позаштатний міський анестезіолог, позаштатний обласний спеціаліст з питань анестезії та інтенсивної терапії в акушерстві Новосад Галина Михайлівна.

         У 1995 р. відділення отримало нові приміщення. У відділенні розгорнуто 6 ліжок, обладнано реанімаційний зал,  біохімічна лабораторія. На сьогодні у відділенні працює 10 лікарів-анестезіологів, 7 з них з вищою кваліфікаційною категорією, лікар-лаборант, 17 медичних сестер, 5 молодших медичних сестер.

                   Сучасна анестезіологія – це високотехнологічний процес. Високі технології, зазвичай несуть у собі нові можливості, а також висувають підвищені вимоги щодо володіння складною наркозно-дихальною, моніторинговою та іншою апаратурою, а головне – інтенсифікації розумових процесів, направлених на аналіз даних про хворого і прийняття рішень, часто в умовах дефіциту часу.

         Інтенсивна терапія є продовженням анестезіологічного забезпечення при будь-якій найтяжчій «акушерсько-гінекологічній патології» та при загострені так званих «екстрагенітальних захворювань». Протезування функцій уражених органів та систем дозволяє боротись за життя тих хворих, яких ще кілька десятиліть тому вважали безперспективними. Це стосується, передусім, усіх видів  шоків, гострої ниркової, печінкової патології та ін.

Отже, у найближчих планах – до оснащення відділення згідно:

–  «Міжнародних стандартів безпечної анестезіологічної практики»  Всесвітньої Федерації Товариств Анестезіологів (WFSA) 2011 р.

– «Рекомендацій щодо основних вимог до відділення інтенсивної терапії»  Європейського Товариства Інтенсивної Терапії 2011 р.