Історія відділення антенатальної охорони плода.

Відділення денного стаціонару антенатальної охорони плода
Відділення денного стаціонару антенатальної охорони плода відкрите 02.01.2007 року. З моменту відкриття очолював відділення (2007-2009 р.) Знак Віталій Мирославович. З 2010 року – лікар 1-ї кваліфікаційної категорії Бурденюк Марія Іванівна. Старшими акушерками відділення працювали Чернецька Л.М., Бендяк Т.Я.; на даний час цю посаду займає Кондревич І.В.

Мета створення відділення – зосередження в межах одного структурного підрозділу усього доступного арсеналу засобів для проведення антенатальної оцінки стану плода, коротко- та довготермінового прогнозування перебігу вагітності, мінімізації плодового та материнського ризику, зменшення навантаження на відділення патології вагітності, здешевлення надання медичної допомоги. Забезпечення акушерсько-гінекологічною допомогою пацієнток, стан яких вимагає залучення стаціонарних методів лікування, щоденного нагляду та не потребує цілодобового лікарського спостереження. Відділення є структурним підрозділом пологового будинку.

У відділенні розгорнуто стаціонар денного перебування пацієнтів на 25 ліжок: 20 – акушерського профілю і 5 – для надання допомоги гінекологічним хворим. В структуру відділення входять палати денного перебування хворих, маніпуляційна, кабінет пренатальної діагностики (КТГ), фізіотерапевтичний кабінет, кабінети УЗД. В штаті 2 лікаря акушер-гінеколога, 3 спеціаліста ультразвукової діагностики, 5 медичних сестер.

Госпіталізація  гінекологічних хворих та вагітних здійснюється за направленням акушер-гінекологів жіночої консультації пологового будинку. Перебування хворих у відділенні здійснюється в денний період, відповідно до встановленого графіку з 9 до 17 год.

У відділенні створені належні умови для комфортного перебування пацієнток. Постійно впроваджуються нові методи обстеження та лікування.