Відділення на спецкоштах з надання додаткових медичних послуг

Телефон (03722)7-37-76

Відділення на спецкоштах з надання додаткових медичних послуг
Відділення створене у березні 1989 року згідно розпорядження виконавчого комітету  Чернівецької міської ради. Воно є позабюджетною структурою для надання переліку медичних послуг, які можуть надаватися в державних медичних установах на платній основі.

Основними медичними послугами, які надає відділення є:

– штучне переривання вагітності у терміні до 12 тижнів ( у тому числі медикаментозне);

– амбулаторний гінекологічний прийом;

– обстеження на вимогу громадян: для здійснення оперативного втручання, кольпоскопія, діагностичне вишкрібання із гістологічним дослідженням; лабораторні послуги ( мазок та висів на флору, цитологічне обстеження, аналіз крові на РВ, групу та резус-фактор, клінічний аналіз крові, бактеріологічний аналіз сечі, скринінгове гормональне обстеження при вагітності); ультразвукове обстеження;

З 2011 року відділення очолює кандидат медичних наук – Хасаян Олег Володимирович.

Сьогодні у відділенні  працює два лікаря акушер-гінеколога, два лікаря ультразвукової діагностики, лікар-анестезіолог, два лікаря-лаборанта, фельдшер-лаборант, три медичні сестри,  сестра-господиня, молодша медична сестра, економіст та касир.

Первинний амбулаторний прийом пацієнток проводиться лікарем акушер-гінекологом в кабінеті № 22 жіночої консультації пологового будинку № 2 з 08:30 до 16 години щоденно крім вихідних.