Відділення неонатального догляду

тел 7- 19- 76

Відділення неонатального догляду
Відділення неонатального догляду створено у 2012 році в результаті реорганізації відділення неонатального догляду та лікування новонароджених,  яке функціонувало з моменту відкриття пологового будинку.  Очолила  відділення    лікар – неонатолог  вищої категорії  Пісьменна Лариса Яківна.

У відділенні працює 7 лікарів, з них – 5  з вищою кваліфікаційною категорією та 2 лікаря з першою,  14 медичних сестер  з них 4 мають вищу категорію, троє – першу категорію, 5 молодших медичних сестер.

Відділення містить  60 ліжок для новонароджених, які розташовані у палатах сумісного перебування матері і дитини. Робота відділення

У відділенні неонатального догляду впроваджені  сучасні протоколи надання медичної допомоги новонародженим. Лікарі відділення та медичні сестри надають кваліфіковані консультації щодо правил грудного  вигодовування  та догляду за новонародженою дитиною з урахуванням  особливостей  періоду новонародженності.  Як підрозділ «Лікарні, доброзичливої до дитини», відділення активно пропагує  грудне  вигодовування  та  спільне перебування матері  і  дитини.

В своїй роботі відділення продуктивно взаємодіє  з кафедрою «Педіатрії,  неонатології та пренатальної медицини» Буковинського державного медичного університету.

Увага, турбота  та чуйність колективу у ставленні до маленьких пацієнтів запорука  їх здорового та гармонійного  розвитку.