Відділення патології вагітності

(телефон 7-19-78)

Відділення патології вагітності
Відділення патології вагітності створене у 1988 році, та розгорнуто на 60 ліжок, а з 2004 року – на 55 ліжок. З 2004 року очолює колектив відділення лікар вищої кваліфікаційної категорії Варвус Віктор Анатолієвич.

У відділенні працює четверо лікарів за ротацією, 11 акушерок, 5 з яких вищої та першої категорії, 14 молодших медичних сестер.

Відділення патології вагітності надає стаціонарну допомогу вагітним з акушерською патологією  в перинатальному періоді (після 22 тижнів вагітності) з Шевченківського району м.Чернівці та районів області. Це сучасний клінічний підрозділ пологового будинку, який  оснащено необхідною діагностичною апаратурою для динамічного спостереження як за станом вагітної так і за станом внутрішньоутробного плоду.

У відділенні функціонує кабінет кардіомоніторного обстеження та ультразвукового дослідження з доплерометрією. Співробітники відділення використовують в своїй роботі найсучасніші методики діагностики та лікування ускладнень вагітності.

У відділенні створені умови для комфортного перебування вагітних. Щорічно у відділенні отримують висококваліфіковану медичну допомогу до двох  тисяч вагітних жінок.