Жіноча консультація

тел. 7-19-74

Жіноча консультація
Жіноча консультація пологового будинку №2 розпочала свою роботу у березні 1988 року. Жіноча консультація є структурним підрозділом пологового будинку №2 для надання амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги жіночому населенню Шевченківського району м.Чернівці, кількість якого станом на 01.01.2016 року становить 70092 жінок і розрахована на 300 відвідувань протягом робочого дня.

З жовтня 2000 р. очолює колектив жіночої консультації лікар вищої категорії  Федорова Наталія Петрівна.

В штаті відділення надають медичну допомогу 18 лікарів акушерів- гінекологів, лікар терапевт, та лікар стоматолог. Спеціалізована допомога представлена прийомами в кабінеті патології шийки матки та в кабінеті планування сім`ї.

Організація спеціалізованої допомоги в жіночій консультації, технічне оснащення лікувального закладу апаратами УЗД, доплерографії сприяє підвищенню якості діагностики та забезпечує високу ефективність лікування.

Плідна співпраця з Буковинським державним медичним університетом, консультативні прийоми  професора Кравченко Олени Вікторівни дозволяють лікарям знаходити правильні рішення в складних випадках.

Значним доробком у роботі жіночої консультації є створення при ній «Школи відповідального батьківства» З 2003 р. організовано і працює центр підготовки вагітних до пологів «Мамина школа» за зразком сучасних європейських центрів. З кожним роком збільшується кількість подружніх пар, чоловіків, які бажають бути присутніми при народженні дитини. За 2015 р. у центрі пройшли підготовку 1642 вагітних і 1280 подружніх пар.

За останні 5 років кваліфіковану допомогу надано близько 500 тисячам жінок, близько восьми з половиною тисяч жінок стали мамами.